Yedigün Sağlık Rehberi

Baby Face Lazer desteği ile cilt bakımı!

Baby Face Lazer desteği ile yapılmakta olan cilt bakım uygulamalarından biridir ve son dönemlerde oldukça popüler bir yere sahiptir. 

  • 29 Ağustos 2017
  • 1.840 kez görüntülendi.

Baby Face Lazer desteği ile yapılmakta olan cilt bakım uygulamalarından biridir ve son dönemlerde oldukça popüler bir yere sahiptir.  Diğer cilt bakımlarından farkı isminden de anlaşıldığı gibi lazer desteği ile gerçekleştirilmesinden ve çok daha kısa sürede uygulanmasından ileri gelmektedir.

Baby face nedir?

Baby Face lazer destekli bir cilt bakım uygulaması olup, cildimizin sorunlarına göre ihtiyaç duyduğu vitaminlerin ya da hekimlerin önerdiği diğer gerekli olan bazı kozmetik ürünlerin cildin alt katmanlarına kadar lazer desteği sayesinde doğru bir şekilde emilmesini sağlayan son teknoloji bir lazer  destekli cilt bakım işlemidir. Baby face lazer destekli cilt bakım uygulaması sayesinde hem cilt çok daha canlı ve parlak bir görünüm elde eder hem de ciltte var olan ince ve minimal kırışıklıkların giderilmesinde etkili bir rol oynar.

Birçok özel klinik ve bazı hastanelerde uzmanlar tarafından uygulanan baby face beauty cilt bakım uygulaması oldukça etkili ve başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Baby Face Ankara kliniklerinde uzun zamandan beri uygulanmakta olan ve Lutronic markasının geliştirdiği bir sistemdir. Genellikle kadınların talep gösterdiği ve cilt sorunlarında oldukça etki aldığı ve başarılı olduğu bu uygulama, en sık tercih edilen işlemler arasına girmeyi daha ilk günden başarmıştır.

Baby Face Ankara kliniklerinde genellikle 30 ve sonraki yaş dönemlerinde tercih edilmektedir. Ancak bilinmelidir ki bu uygulamanın hamilelerin ve daha önceden cilt sorunu yaşamış ve kanser vb. Önemli rahatsızlıklar geçirmiş kişilere uygulanması önerilmemektedir.

Baby Face Beauty Hangi ciltlere Uygulanabilir?

Klasik yapılan cilt bakımlarından istenilen neticelerin alınamadığı durumlarda lazer destekli olan baby face beauty ile cilt bakım uygulaması yapılabilmektedir. Lazer desteği ile çalışan bir sistem olmasından dolayı baby face ile cilt bakımı çok daha etkili ve kısa sürede başarılı sonuçlar sunmaktadır. Baby face beauty ile cilt bakım uygulaması geniş gözeneklere sahip olan ve vitamin enjeksiyonlarının ardından bölgede oluşan morluk, kızarıklık vb. Sorunları yaşamak istemeyen kişilerin tercih ettiği bir işlemdir. www.babyfacebeauty.com.tr adresinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.