Yedigün Sağlık Rehberi

Dermoinn

Kozmetik ve sağlık ürünlerini internetten satın almak isteyen pek çok kişi, ürünün kalitesi ve orijinalliği hakkında endişelere kapılmakta.

  • 18 Eylül 2017
  • 1.557 kez görüntülendi.

Kozmetik ve sağlık ürünlerini internetten satın almak isteyen pek çok kişi, ürünün kalitesi ve orijinalliği hakkında endişelere kapılmakta. Bu alanda güvenilir şekilde faaliyet gösteren internet sitelerinin sayısının az olması nedeniyle, çoğu insan alışverişleri sırasında mağduriyet yaşıyor. Bu durum, pek çok insanı yurt dışından alışverişe itse de, gümrükte çıkan sorunlar ve döviz kuru farkları nedeniyle, yurt dışından bu tarz alışverişler de mantıklı olmaktan çıkıyor. Zorunluluktan tercih edilen kalitesiz internet siteleri, doğal olarak müşterilerin beklentilerini karşılayamıyor. En basitinden, kargo problemleri başta olmak üzere, ürünlerin orijinalliği, son kullanma tarihinin yaklaşmış olması gibi çok çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınıyor. Bu tarz problemler, insanların hem zamanını hem de parasını boşa harcamasına neden oluyor.

İnternet üzerinden kozmetik ve sağlık ürünleri satışı yapan firmaların çok az sayıda olması, pazarda dev bir boşluk yaratmakta. İstenen ürünün asla istenen kalitede bulunamıyor olması, pek çok kişiyi, çok daha pahalı satış yapan fiziki mağazalara yönlendiriyor. Elbette pazardaki bu boşluğu tek başına doldurabilecek nitelikte internet yatırımları da mevcut. Güvenilir alışveriş ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede olan Dermoinn, size istediğiniz ürünü, en uygun fiyat ve en yüksek kalitede sunmayı başarıyor.

İnsanların internetten kozmetik ve sağlık ürünleri satın alırken yaşadıkları problemleri teker teker çözen bu firma, müşterilerine uygun fiyattan, tamamen güvenilir şekilde ürün satışı yapmakta. Dermoinn, diğer firmaların aksine, kozmetik ve sağlık ürünlerinde, stoklarını sürekli taze tutuyor. Böylece, satın aldığınız her siparişte, yeni üretilmiş ve son kullanma tarihine çok uzun süre olan ürünler elinize geçiyor. Elbette bununla kalmayıp, size istenen ürünü tam olarak gönderme garantisini de veriyor. Muadilini veya farklı isim altında satılanları değil, tam olarak sipariş verdiğiniz ürünü kargoluyor.

Bu sektördeki boşluğu, fazlasıyla kaliteli hizmeti ile doldurmayı başaran firma, sizlere her zaman tam müşteri memnuniyeti de sağlıyor. Ürün ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problemde, her zaman, pek çok yoldan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri, memnuniyete çok özen gösteriyor. Sorun her ne olursa olsun, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Dermoinn, piyasadaki tüm diğer sitelerden farklı olarak, sizi her zaman mutlu etmek için çabalıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasının dışında, en büyük artılarından birisi de; hızlı ve özenli kargo. Satın aldığınız siparişlerde, ürünün en iyi şekilde korunarak, herhangi bir hasar almadan size ulaşması için, fazlasıyla özenli bir paketleme yapılıyor. Buna ek olarak, internetten alışverişin en büyük dezavantajlarından olan kargo bekleme süresi, Dermoinn‘de sizi rahatsız etmeyecek kadar kısa. Siparişiniz en kısa sürede hazırlanarak, özenli şekilde paketleniyor ve kargolanıyor. Tedarik süreci, kargolama işlemleri gibi aşamaların çok seri bir biçimde tamamlanması bile, tek başına tercih sebebi. Eğer kötü hizmetten ve kalitesiz ürünlerden sıkıldıysanız, mutlaka bu firmayı denemelisiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.