Yedigün Sağlık Rehberi

Thermage ile cilt güzelliğinizi koruyun

Thermage işe ağrı duymadan, kesik yapmadan, ameliyat girmeden kısaca en lüks biçimde ve en keyif alacağınız şekilde cildinizi daha da güzelleştirmek ister misiniz?

  • 27 Ağustos 2017
  • 1.835 kez görüntülendi.

Thermage işe ağrı duymadan, kesik yapmadan, ameliyat girmeden kısaca en lüks biçimde ve en keyif alacağınız şekilde cildinizi daha da güzelleştirmek ister misiniz? Sadece tek bir seansta başarı sağlayacak olan bu teknik ile cildiniz daha sıkılaşacak ve daha gergin daha güzel bir hal alıyor olacaktır.

Thermage neden tercih edilmelidir?

Cilt gençliği için birçok farklı teknik ve tedavi öneriliyor olabilir ve siz neden bunu tercih etmeyelim diye merak edebilirsiniz. Thermage tercih etmenizin en önemli neden kesinlikle acı vermeyişi oluyor. Cildin altında ki dokulara ulaşarak cildin yenilenmesi, sıkılaşması gibi etkileri sayesinde sizler hemen bu tekniğe evet diyebilirsiniz.

Thermage nerelereuygulanıyor?

Thermage aslında cildin her bölgesine uygulanabiliyor ama genellikle yüz kısmında, kollar ve bacak kısımlarında ve bunun yanı sıra kalça kısmında çok yapılanların arasına girmeyi başarıyor. Herhangi bir yan etkisi yoktur ve sizi korkutacakları bir uygulama asla değildir. Cildiniz zaman içinde sıkılaşmaya başlayacak ve dolayısı ile Thermage sayesinde ise yeniden cildiniz için gerekli bakımlar yapılıp daha genç bir cilde sahip olabileceksiniz.

VelaShape III ile de selüllitlerden kurtulun

Bir diğer sorun olan selülit görüntüsü ve bunun yanı sıra bölgesel olarak fazlalıkların bulunması kişileri mutsuz edebiliyor. Bu nedenle de tercih edeceğiniz bir diğer yöntem ise kesinlikle VelaShape III olmalıdır. Ortalama olarak 3 seansta sizlere güvenli ve acı olmadan bir tedavi uygulanacak ve başarılı sonuçlar ile yüzünüz gülüyor olacak.

VelaShape III tam olarak nedir?

Zaman için de daha da gelişen ve teknolojik alanda ilerleyen VelaShape III bir vücut şekillendirme yöntemidir: dolayısı ile biraz fazlalığı olan erkek ya da kadınlar bu yöntem ile daha şekilli sonuçlar almayıp başarıyor olacaktır.

VelaShape III nerede yapılabilir?

Her iki uygulamayı da dilerseniz http://www.quartzclinique.com adresinden bilgi alarak ulaşabilirsiniz.  VelaShape III ile bedensel olarak şekle girer ve Thermage ile de cilt güzelliğinizi koruyor olacaksınız. Her iki uygulama içinde iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.