Yedigün Sağlık Rehberi

Yasal Uyarı

YediGün Sağlık.Com Yasal Uyarı,Sorumluluk Reddi
YediGün Sağlık.Com içinde çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok yazı içermektedir. Ancak, bu makale içeriklerinin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur.
Tıbbi konulara değinen bir makalede bulunan herhangi bir sözün gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur.

Bu makaleler, bölüm olarak ya da bütünüyle, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır. Tıp ile ilgili bir söz veya makale yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir. Burası herkes tarafından kullanılan ücretsiz bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu nedenle tıbbi konuların uygulanması halinde YediGün Sağlık.Com mesuliyet kabul etmez ve herhangi bir yardımı taahhüt etmez.
YediGün Sağlık.Com tarafından sağlanmış olan tıbbi bilgi, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, ehliyetli bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) önerisi yerine geçmez. YediGün Sağlık.Com bir doktor değildir.

YediGün Sağlık.Com Sitesine bireysel katkıda bulunanların, (sistem işleticileri, geliştiriciler,yazarlar, maddi ya da manevi destekleyiciler) hiçbiri ve YediGün Sağlık.Com, bu genel makale blog sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu almaz
YediGün Sağlık.Com’de yer alan yayınlar ve videolar tedavi amaçlı olmayıp tamamen internet ortamından derlenmiş bilgilerden oluşmaktadır.

YediGün Sağlık.Com de yer alan videolar, youtube.com, video.google.com, myspace.com, dailymotion.com vb. sitelerden linklenmiş videolardır. (sunucumuzda hiçbir video barındırmıyoruz) talep halinde sitemizden kaldırılacaktır.
YediGün Sağlık.Com KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.

Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.
YediGün Sağlık.Com içeriğinin herhangi bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.
Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

– Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir.
-Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.
Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan YediGün Sağlık.Com sitesi ve yazarları sorumlu kılınamaz.
Her türlü tıbbi tedaviniz için mutlaka doktorunuza danışınız