Yedigün Sağlık Rehberi

Zayıflamak İçin Mucizevi Reçete

Günümüzde zayıflamak için onca çaba harcayan ama bir kilo bile veremeyen bir sürü insan var.

  • 14 Eylül 2016
  • 1.691 kez görüntülendi.

Günümüzde zayıflamak için onca çaba harcayan ama bir kilo bile veremeyen bir sürü insan var. Bu insanların öncelikle bir doktor kontrolünden geçmesi ve neden kilo veremediklerini araştırmaları gerekiyor. Zira konu hormonlar da olabilir. Eğer bir kişinin hormonları gereğinden az çalışıyorsa kilo vermesi baya bir zor olabiliyor. Tüm engelleri aştıktan sonra bu insanlar için harika bir bitkisel reçete sunmak gerektiği aşikâr.

Bitkisel Reçete

Zayıflamak için bitkisel reçete spor ve diyet ile birlikte on gün boyunca uygulandığı zaman 5 kilo verme garantisi var. 15 ml enginar suyu, 15 ml ısırgan suyu, 50 ml patates suyu ve 60 ml domates suyu karışımı. Bu karışımı sabah ve akşam olmak kaydı ile günde iki defa yemeklerden yarım saat önce tüketmeniz gerekiyor. Bu bitkisel reçete sayesinde 10 günde beş kilo vereceksiniz.

Zayıflama Kürünün Muhafaza Şekli

Zayıflama kürünün muhafaza şekli buzdolabında ve günlük olmalıdır. Kürü çokça yapıp bir hafta kullanmak yerine her gün bir kaç bardaklık yapıp buzdolabına koyun ve günlük olarak tüketin. Böylece etkisi daha çabuk ve daha kesin olacaktır. Domates suyunu içemeyenler için havuç suyu, elma suyu veya mango suyu, ya da tüm bu meyvelerin suyunun karışımı kullanılabilir. Büyük mağazalarda mucizevi zayıflama kürü diye satılan bu bitkisel reçete sizlerin de bir an önce kilo vermenize yarayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.